Jeśli masz więcej niż 18 lat, wiesz, że tradycyjny wieczór kawalerski obejmuje striptizerki, alkohol, a potem imprezę do białego rana. Wszystko wydaje się być w porządku, natomiast nigdy nie zachęcaliśmy do tego typu rozrywki podczas wieczoru kawalerskiego.

Naszym zdaniem można zorganizować ten wieczór w lepszy sposób, a przede wszystkim być bardziej kreatywnym. Oprócz rutyny, jaką jest taniec na rurze i piwo, rozważ połączenie tych atrakcji lub zastąpienie następującymi pomysłami na to jak zorganizować wieczór kawalerski:

Organizacja wieczoru kawalerskiego – sprawdzone pomysły:

 1. Polowanie. Szczególnie dla facetów, którzy zazwyczaj nie chodzą na polowania – to szalona przygoda. 10 facetów, 10 pistoletów, 10 skrzynek piwa. Co może pójść nie tak?
 2. Zagraj w pokera. Idealny pomysł na wieczór kawalerski dla szczupłego budżetu. Grill, steki, zdobądź piwo z taniego sklepu spożywczego i zagraj w Texas Hold 'Em z wpisowym w wysokości 20 złotych.
 3. Obóz. Piwko wokół ogniska – gwiazdy na niebie, czyste powietrze, brak smartfonów – to właściwy kontrast w stosunku do szalonego planowania ślubu.
 4. Golf. Ale tylko wtedy, gdy pan młody lubi golfa. W przeciwnym razie będzie czuł się zmuszony i niezręcznie. Jeśli ktoś z bliskich pana młodego zasugeruje „Hej chłopaki, zróbmy golfa!”, inni mogą poczuć się zmuszeni do tego. Wyczuj poziom zainteresowania pana młodego.
 5. Spróbuj whiskey. Nie jest to tani sposób ale urządzając własną prywatną „degustację” w eleganckim barze whiskey, podobnym do któregokolwiek z tych w New Yorku, możesz zadowolić niemałe grono facetów.
 6. Wybierz się na wycieczkę. Najlepiej, do miejsca zabawnego i dziwacznego, jak np. Energylandia czy Disneyland. Ten kto organizuje wieczór kawalerski, powinien wziąć pod uwagę również koszta związane z noclegiem oraz transportem do tych miejsc.
 7. Ranczo. Tak, możesz zarezerwować tego rodzaju „szalone wakacje”, gdzie zamienicie się w prawdziwych kowbojów.
 8. Zagrajcie w grę. Jeśli twoja grupa interesuje się grami wideo, weekend w Counter Strike, Grand Theft Auto lub Madden może być idealnym sposobem na złagodzenie stresu. Jeśli czujesz, że może to być świetny sposób na spędzenie wieczoru kawalerskiego to zróbcie to!
 9. Narty. Ulubione wieczory kawalerskie przez większość Panów to te, które łączą w sobie zarówno zabawę na świeżym powietrzu, jak i pijaną zabawę. Narciarstwo pasuje do rachunku: kilka tras zjazdowych na stokach, kilka burbonów w lodówce: coś się nie podoba? 🙂wieczór kawalerski na nartach
 10. Wynajmij domek na plaży. Kiedy wystarczająco dużo facetów zostało zaproszonych na kawalerski wieczór, wynajęcie domu jest tańsze niż hotelu. Co jest celem każdego dobrego wieczoru kawalerskiego. Pozwoli to wam zaoszczędzić pieniądze, które możecie podarować jako prezent ślubny.
 11. Zagraj w paintball. Tylko dwie zasady: 1) Musisz pozwolić drużynie pana młodego wygrać. 2) Nie możesz dać panu młodemu znać, że pozwalasz mu wygrać.
 12. Idź na rafting na przeźroczystej wodzie. Wiele organizacji oferuje teraz wielodniowe, wstępnie zaplanowane, prowadzone raftingowe wycieczki, które nie wymagają wiedzy, doświadczenia lub trzeźwości.
 13. Ryby. Oczywiście, zależy to od osobowości pana młodego. Niektórzy faceci uznają to za nudne – z całą pewnością tak jest – patrzeć, godzinami i godzinami, na spokojne morze wody. Będzie miał dość tego nudy w małżeństwie. Natomiast jest wielu facetów, których to po prostu jara, tak więc czemu nie?
 14. Spróbuj cygar. Usiądźcie w luksusowym salonie z cygarami w ręką i je palcie, ale tylko takie, których nigdy, przenigdy nie kupiłbyś ze względu na ich koszt. Jeśli nie teraz, to kiedy?
 15. Skydive. Większość facetów chciałaby nurkować ze spadochronem….ale nigdy nie robi tego z powodu oszałamiających kosztów. (Setki złotych za zaledwie kilka minut zabawy). Podobnie jak w przypadku degustacji cygar, równie dobrze możesz na ten wieczór poświęcić swoje oszczędności.
 16. Wynajmij wodne rowery. Albo wydmowe buggy, ATV lub cokolwiek innego, co daje co najmniej 13% szans na śmierć. Poczujcie w końcu prawdziwą adrenalinę!
 17. Ucieknijcie zagranicę. Wybierzcie kraje takie jak Ukraina lub Łotwa: prawdziwa kultura, stare i piękne miasta oraz niskie ceny. Mniej wygodne, ale bardziej satysfakcjonujące.
 18. Uczta na steku. Może twoja grupa ma mnóstwo pieniędzy, ale nie może znaleźć weekendu, żeby wszyscy mogli razem gdzieś wyjechać na dłużej. Nie ma problemu: wynajmij limuzynę i idź na obiad stekowy. Zwłaszcza jeśli nie jest to styl życia, do którego przyzwyczaiłeś pana młodego, to sprawi, że poczuje się jak król.

stek na wieczorze kawalerskim