Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych, niezapomnianych i ekscytujących dni Waszego życia. Dzień ślubu jest świętem wiecznej miłości i wyznacza początek reszty waszego wspólnego życia. Jako para, spędzasz znaczną ilość czasu planując swój wymarzony dzień ślubu, więc mamy nadzieję, że te wskazówki dotyczące dnia ślubu pomogą stworzyć najbardziej magiczny dzień.

SEN

Ostatnie tygodnie prowadzące do dnia ślubu mogą być bardzo stresujące i często prowadzić do wielu bezsennych nocy. Sen, jeden z najważniejszych czynników w nocy poprzedzającej wielki dzień. Zaplanuj wczesną noc bez przerw, odpoczynek i relaks!

 

ŚNIADANIE I WODA

Tak wiele narzeczonych i panów młodych zapomina o prostych rzeczach, takich jak jedzenie.  Proszę, proszę, proszę, proszę zjedz coś rano! Spróbuj zjeść zdrowe śniadanie pełne białek dla zwiększenia energii i śniadanie, które przygotuje Cię na idealny dzień. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest uczucie opuchlizny i zmęczenia. To bardzo ważne, aby pozostawać nawodnionym również przez cały dzień! Butelki z wodą należy przechowywać we wszystkich kluczowych miejscach, a butelkę zawsze w pobliżu. Twórz stacje wodne dla gości przez cały dzień ślubu, w tym: na ceremonii ślubnej, przyjęciu z napojami, śniadaniu weselnym, przyjęciu weselnym, a nawet po imprezie, jeśli to jest twoja sprawa!

 

PRZYGOTOWYWANIE SIĘ 

Naprawdę prosta sprawa podczas dnia ślubu, przeznaczyć wystarczająco dużo czasu, aby się ubrać! To może trwać wszędzie od 10 minut do 35 minut w zależności od stylu i złożoności projektu sukni. Zapytaj druhny, mamy, lub kogokolwiek kto pomoże Ci w założeniu sukni na poranek w dniu ślubu, aby pomogły w ostatecznym montażu sukni i dowiedzieć się, jak najlepiej umieścić Cię wewnątrz sukni ślubnej. 

 

PRZESTRZEŃ PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Inną naprawdę użyteczną wskazówką na dzień ślubu jest stworzenie przestrzeni tylko dla wszystkich przedmiotów, sukni ślubnej, butów ślubnych, pakietu artykułów papierniczych ślubnych, perfum, klejnotów i wszelkich innych przedmiotów. 

zdjęcie harmonogramu weselnego

HARMONOGRAM DNIA ŚLUBU 

Jeden z naszych ulubionych elementów – ramy czasowe ślubu i harmonogramy. Kalendarz dnia ślubu jest dokumentem krok po kroku podkreślającym wszystkie kluczowe informacje dotyczące dnia ślubu (numery telefonów alarmowych, wymagania dostawców, listę gości, plan miejsc siedzących i najważniejsze terminy). Upewnij się, że zostały one przekazane do  wszystkich dostawców i kluczowych członków twojego przyjęcia weselnego. Jeśli to konieczne, należy wydrukować kilka kopii, aby każdy mógł śledzić terminy! 

DELEGACJA 

Spróbuj delegować kluczowe zadania związane z dniem ślubu zaufanym członkom twojego przyjęcia weselnego. Druhny są niesamowite w gromadzeniu wszystkich do zdjęć ślubnych, Mamy są wspaniałe w rozmowie do z wszystkimi członkami rodziny! Zapytaj ludzi z wyprzedzeniem, czy są na tyle uprzejmi, aby pomóc w dniu ślubu i czy są podjąć się pracy w tym kierunku. Umieść kogoś innego w kontroli nad przygotowaniami i po prostu zrelaksuj się wiedząc, że wszystko jest pod opieką.

zdjęcie weselne

GRUPOWA POMOC FOTOGRAFICZNA 

Przydziel jednego kluczowego członka swojego przyjęcia weselnego, aby pomóc w zarządzaniu tym elementem, najlepiej kogoś, kto zna obie rodziny! Przygotuj następnie ujęcie gości i pracuj z wyprzedzeniem. Fotografia grupowa może zająć znaczną ilość czasu i dość często wykracza poza harmonogram. Im szybciej się to zakończy, tym szybciej możesz mieszać się z gośćmi i dobrze się bawić.

 

ROMANTYCZNOŚĆ

Napiszcie coś w formie małego listu miłosnego i otwórzcie go rano w dniu ślubu (tak, jesteśmy beznadziejni romantycy). Uwzględnijcie niektóre z naszych ulubionych wspomnień razem jako para, na co najbardziej się cieszycie w dniu ślubu, czego oczekujecie od miesiąca miodowego i wspólnego życia.

 

WDZIĘCZNOŚĆ

Fajnym pomysłem jest sporządzenie listy wszystkich rodzin i przyjaciół, którym chcesz podziękować. Czas minie i następna rzecz, o której wiesz, że obudzisz się pytając, czy oboje komuś podziękowaliście. Niewielki dowód uznania może przejść długą drogę i miłą niespodziankę dla każdego specjalnego gościa.

 

CZAS OSOBNO

Należy przeznaczyć od 15 do 20 minut samotnie dla naszych par, z dala od gości, fotografów i kamerzystów. Najlepszy czas do podziału jest między napojami powitalnymi i śniadaniem weselnym. Zaufaj nam, docenisz ten czas tylko po to, aby zastanowić się nad swoim dniem ślubu, wznieść toast jak nowożeńcy i mieć tylko kilka minut sam na sam.

para młoda na plaży

CIESZ SIĘ TYM!

Naszą ostatnią wskazówką na temat ślubu jest upewnienie się, że będziecie się dobrze bawić w dzień ślubu! Jedz, pij, tańcz i baw się dobrze. Spędziłeś miesiące prowadzące do tej chwili, wydając sporą ilość pieniędzy i pracując bardzo ciężko, więc teraz jest czas, aby cieszyć się każdą chwilą i mieć najlepszy dzień!