Zastanawiacie się jakie podziękowania dla gości weselnych będą najbardziej odpowiednie, aby przekazać im w jak najlepszy sposób waszą wdzięczność za ich pomoc i przybycie na wasze wesele? Jeżeli tak to nie martwcie się, ponieważ nie jesteście jedynymi osobami, które mają z tym kłopot. Aby wam pomóc, przygotowaliśmy dla was gotową listę 35 podziękowań dla gości weselnych za przybycie, które wzruszą każdego z nich!

 

Podziękowania dla gości weselnych za przybycie – tekst: 

 

——

Chcielibyśmy podziękować naszym przyjaciołom i rodzinie za dzielenie się radością i szczęściem tego dnia. Jesteśmy wdzięczni za każdego z Was, którzy przyjechaliście tutaj, aby świętować z nami dzisiaj ten wielki dla nas dzień.

——

Bardzo dziękujemy za to, że pomogliście nam uczynić nasz wyjątkowy dzień jeszcze bardziej wyjątkowym dzięki waszej obecności i hojnemu prezentowi.

——

Dla nas i naszych rodzin, wasza dzisiejsza obecność tutaj jest zaszczytem i radością w naszym życiu. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za odległości, które wielu z was przebyło, aby być tu dzisiaj z nami. Naszym szczególnym życzeniem jest, aby każdy z was nadal był częścią naszego życia.

——

Jesteśmy tak wdzięczni, że mogliście przyłączyć się do nas, gdy rozpoczynaliśmy nasze nowe życie razem. Wasza hojność i troskliwość są naprawdę doceniane.

——

Serdeczne podziękowania za udział w naszym wyjątkowym dniu. Wasza zaduma i szczodrość są bardzo doceniane przez nas.

——

Nasz dzień ślubu nie byłby taki sam bez was. Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszego wielkiego dnia.

——

Dziękuję za wsparcie i miłość. Wraz ze zmianą przychodzi wzrost, wraz ze wzrostem przychodzi zrozumienie, a ze zrozumieniem przychodzi akceptacja. Kochamy was całym sercem.

——

Jesteśmy tak szczęśliwi, że w naszym życiu mamy takich przyjaciół jak wy. Bardzo dziękujemy wam za przyjaźń i za świętowanie naszego specjalnego dnia z nami.

——

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za pokonanie wielkiego dystansu, aby wspólnie z nami uczcić tę radosną okazję. Każdy z Was odegrał bardzo ważną rolę w naszym życiu i bez Was nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy dzisiaj. W miarę jak pomagaliście nam wzrastać jako jednostki, prosiliśmy o wasze błogosławieństwa dzisiaj, kiedy razem wzrastamy. Dziękujemy za dzielenie się sobą w tym wyjątkowym dniu.

——

Jesteście ważnym powodem, dla którego dzień naszego ślubu był dla nas tak wspaniałą okazją! Dziękujemy za poświęcony nam czas i wysiłek, który włożyliście, aby przyjechać tutaj i świętować razem z nami.

——

Proszę przyjmij nasze szczere podziękowania za to, że dodałeś do radości naszego specjalnego dnia swoją obecnością.

podziękowania dla gości weselnych za przybycie

——

Dziękujemy za uczczenie naszego magicznego dnia ze mną i [imię małżonka]. Mamy nadzieję, że bawiliście się tak samo dobrze jak my.

——

Z całego serca, [imię współmałżonka] i ja, chemy tylko podziękować za to, że jesteście częścią naszego wielkiego dnia. Wasza obecność i dar są naprawdę doceniane.

——

W tym dniu, wyznaczając początek naszego wspólnego życia. Dla naszych rodzin i przyjaciół, wasza dzisiejsza obecność tutaj jest zaszczytem i radością w naszym życiu. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za odległości, które wielu z was przebyło, aby być tu dzisiaj z nami. Naszym szczególnym życzeniem jest, aby każdy z was nadal był częścią naszego życia.

——

Przesyłam Ci ciepłe podziękowania za pomoc w uczynieniu naszego wyjątkowego dnia jeszcze bardziej wyjątkowym z Twoją obecnością.

——

Dziękujemy za pomoc w świętowaniu naszego specjalnego dnia. Państwa obecność i hojny dar są naprawdę doceniane.

——

Bardzo się cieszymy, że obchodzicie z nami tę bardzo pomyślną okazję. Byliśmy tak zdumieni całą miłością i wsparciem, jakiego udzielili nam wszyscy, a w szczególności chcielibyśmy podziękować  Wam, którzy przebyli długie dystanse, aby tu być. To dla nas tak wiele znaczy, a my zawsze będziemy pielęgnować miłe wspomnienia z dnia dzisiejszego.

——

Cieszymy się, że jesteście tu, aby świętować z nami ten wyjątkowy dzień. Jest to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu i tak wiele znaczące jest mieć was tutaj. Wiele osób podróżowało z dużych odległości, aby być tu dzisiaj z nami i za to jesteśmy szczególnie wdzięczni.

——

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zbliżyli się i oddalili, za dzielenie się w tym dniu naszą radością i szczęściem. Wszyscy odegraliście bardzo szczególną rolę w naszym życiu, każdy z was dotknął naszego życia w jakiś znaczący sposób, kształtując nas jako jednostki. Świętując nasze małżeństwo, chcielibyśmy podziękować wam wszystkim za waszą miłość, wsparcie i przyjaźń na przestrzeni lat.

——

Dziękujemy za obecność na naszym ślubie, który pomógł wypełnić nasz dzień miłością i szczęściem.

——

Proszę, przyjmij naszą głęboką wdzięczność za przyłączenie się do nas w świętowaniu naszego nowego życia razem. Mamy nadzieję, że bawiliście się tak samo dobrze jak my na naszym weselu.

——

Twoja obecność uczyniła nasz ślub szczęśliwszym i jaśniejszym. Dziękujemy za wsparcie i miły prezent.

taniec pary młodej w formie podziękowań dla gości

——

Nasz ślub nie byłby kompletny bez wsparcia rodziny i przyjaciół. Dziękujemy za podzielenie się naszym dniem!

——

Dziękujemy za dołączenie do nas, gdy rozpoczynaliśmy nasze nowe życie razem. Wasza hojność i zamiłowanie były bardzo pomocne.

——

Wysyłamy ci naszą wdzięczność za to, że jesteś częścią naszego dnia ślubu.

——

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym drogim gościom, których obecność uczyniła ten dzień najbardziej pamiętnym, wypełnionym cennymi wspomnieniami, które będziemy nosić ze sobą do końca życia. Państwa obecność i uczestnictwo w naszym świętym weselu jest bardzo docenione przez nas.

——

Twoja obecność na naszym weselu sprawiła, że ten dzień był naprawdę niezapomniany.

——

Dziękuję za bycie tutaj w naszym specjalnym dniu. Doceniamy Twoją miłość i wsparcie, gdy my rozpoczynamy naszą nową wspólną podróż.

——

Słowa nie wystarczą, by wyrazić radość, jaką mieliśmy z tego, że byłeś częścią naszego wielkiego dnia. Dziękujemy Ci za Twoją miłość i hojny dar.

——

Dzięki za bycie ważną częścią naszego wielkiego dnia. Zawsze będziemy o tym pamiętać.

——

Twoja obecność i dar sprawiły, że poczuliśmy się tak bardzo kochani! Dziękuję bardzo przyjacielu.

——

Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby podziękować wszystkim Państwu za dołączenie do nas, gdy rozpoczynamy nasze nowe życie razem. Czujemy się niezwykle szczęśliwi, że jesteśmy otoczeni przez tak wielu naszych bliskich, którzy dzielili i pomagali kształtować nasze życie. Wasza dzisiejsza obecność w świętowaniu naszej miłości i zaangażowania wobec siebie nawzajem wiele dla nas znaczy.

——

Nasz dzień ślubu był o wiele bardziej niezapomniany, bo tam byłeś.

——

Dziękujemy za udział w naszym wyjątkowym dniu i za wspaniały prezent.

——

Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym ślubie. Twoja miłość, obecność i przemyślany prezent zostały naprawdę docenione. To było naprawdę wyjątkowe, abyście świętowali razem z nami.

——

rzut welonem w stronę gości weselnych

Mamy nadzieję, że spodobała się Wam ta kolekcja podziękowań dla gości weselnych. Pamiętaj, że tekst podziękowań dla gości możesz dowolnie zmodyfikować, aby był bardziej spersonalizowany!