Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem, i zawsze jest dla mnie wsparciem. Jest człowiekiem rodzinnym i zawsze oddanym Bogu. To właśnie czyni go człowiekiem pięknego wnętrza. Nie jesteśmy idealni w żaden sposób, ale to czyni nas również pięknymi. Nie boimy się powiedzieć, że nie jesteśmy doskonali. Nie zgadzamy się ze sobą, ale to właśnie jest małżeństwo.

Tamera Mowry

Sekretem szczęśliwego małżeństwa jest znalezienie tej własciwej osoby. Wiesz, że mają rację, jeśli kochasz być z nimi przez cały czas.

Julia Child

Nie nazwałabym męża przewodnikiem, ale nazwałabym go moim najlepszym przyjacielem i wielkim towarzyszem. Osobiście moja mama i moja rodzina mówią, że mam szczęście, że mam przewodnika jako partnera, a ja w ogóle się z tym nie zgadzam. Małżeństwo jest wspaniałe!

Amruta Khanvilkar

zdjecie-cytaty-o-malzenstwie-pole-kwiatow

Małżeństwo jest aktem woli, który oznacza, że jesteśmy darem sobie nawzajem, łączy ciała małżonków i wiąże ich dusze na zawsze tworząc jedyną rodzinę – kościół domowy.

Papież Jan Paweł II

Małżeństwo jest dobre dla tych, którzy boją się spać samotnie w nocy.

Św. Jerome

Słowo zachęty od nauczyciela do dziecka może zmienić życie. Słowo zachęty od współmałżonka może uratować małżeństwo. Słowo zachęty od lidera może zainspirować osobę do wykorzystania jej potencjału.

John C. Maxwell

Wierzę, że Bóg pobłogosławił mnie w życiu wspaniałą rodziną, udaną karierą i kochającym małżeństwem i pozostaję wdzięczny za to błogosławieństwo.

Bonnie Tyler

Szczęśliwym jest człowiek, który znajduje prawdziwego przyjaciela, a o wiele szczęśliwszy jest ten, który znajduje prawdziwego przyjaciela w swojej żonie.

Franz Schubert

Ani mężczyzna, ani kobieta nie jest doskonała, ani kompletna bez drugiego. Tak więc, żadne małżeństwo czy rodzina, żaden oddział czy stos nie osiągnie pełnego potencjału, dopóki mężowie i żony, matki i ojcowie, mężczyźni i kobiety nie będą pracować razem w jedności celu, szanując i polegając na swoich mocnych stronach.

Sheri L. Dew

Może później się ożenię albo nigdy się nie ożenię. Ale chcę mieć dzieci, więc muszę się ożenić. Chcę mieć grubiutkie, słodkie dzieci. Każda dziewczyna musi się nad tym kiedyś zastanowić. Dla mnie małżeństwo to rodzina i dlatego uważam że to konieczność. Do tego czasu normalne jest posiadanie wielu partnerów i robienie kariery.

Alia Bhatt