Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Wspomnienia po pięknej ceremonii pozostają na długie lata, jednak każdego roku warto je pielęgnować przy pomocy idealnego prezentu na rocznicę ślubu. Wbrew pozorom wybór podarunku dla drugiej połówki nie jest wcale taki prosty, zwłaszcza jeśli szukamy prezentu na kolejną z rzędu rocznicę. Co zatem warto podarować ukochanej osobie w ramach prezentu jubileuszowego?

Prezent na rocznicę ślubu: wyjazd dla dwojga

Niezależnie od stażu małżeństwa każda okazja jest dobra, aby spędzić więcej czasu tylko we dwoje. Na co dzień, przy nadmiarze obowiązków zawodowych czy domowych, trudno wygospodarować choćby kilka godzin tylko dla siebie, dlatego aby celebrować kolejny rok spędzony razem warto wybrać się na kilkudniowy wyjazd za miasto. Krótki urlop w pięknych okolicznościach przyrody czy też wypoczynek w SPA to świetna okazja, aby poczuć się jak nowożeńcy.

Prezent na rocznicę ślubu dla niego: nowy tablet

Zakup kolejnego zegarka do okazałej kolekcji może nie być trafionym pomysłem, dlatego warto pomyśleć o zakupie nowego sprzętu elektronicznego. Jest to świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu szczególnie dla miłośnika najnowszych technologii, które przy okazji znajdują swoje zastosowanie w życiu codziennym. Wysokiej jakości tablet to inwestycja na lata, co warto wziąć pod uwagę wybierając sprzęt dla ukochanego. Zawsze dobrym wyborem są urządzenia marki Apple, które słyną ze swojej niezawodności i łatwości użytkowania.

iPad to jeden z ich flagowych produktów, który doskonale sprawdza się jako sprzęt do codziennego użytkowania w celach rozrywkowych, ale równie dobrze spisuje się jako narzędzie biznesowe. Zakup nowego iPada nie należy do najtańszych, jednak cena idzie w parze z jakością. Co więcej, nawet w przypadku nieprzewidzianych usterek czy uszkodzeń można dokonać naprawy iPada na całkiem rozsądnych warunkach. W Warszawie i w kilku innych miastach w Polsce można znaleźć pogwarancyjne serwisy iPad, które doskonale znają się na specyfice urządzeń Apple. Jest to ogromne udogodnienie, biorąc pod uwagę koszt pogwarancyjnej naprawy iPada w autoryzowanym serwisie Apple.

Prezent na rocznicę ślubu dla niej: kurs gotowania lub tańca

Kwiaty, czekoladki, perfumy, biżuteria – właśnie te pomysły na rocznicowy prezent przewijają się w corocznych rankingach i dlatego też nie ma w nich nic oryginalnego. Warto jednak wytężyć nieco swoją fantazję i kreatywność fundując ukochanej prezent, którego w życiu by się nie spodziewała. Jeśli małżonka jest zagorzałą fanką kuchni egzotycznej, jednak nigdy nie ma wolnego czasu na podszkolenie swoich umiejętności kulinarnych – warto wykupić voucher na profesjonalny kurs kulinarny. Jeśli natomiast zdecydowanie lepiej czuje się w klimatach muzycznych – kurs tańca towarzyskiego z pewnością skradnie jej serce. W przypadku, gdy żona nie lubi ani gotować, ani tańczyć – wystarczy wspomóc jej w realizacji pasji, która od zawsze ma miejsce w jej sercu.