Świece kule to niezwykle spektakularne ozdoby, które zwracają uwagę swoją formą, unikalnym kształtem i swoimi właściwościami. Każdy miłośnik sztuki oraz piękna z całą pewnością zachwyci się tak uroczą ozdobą, którą można umieścić na weselnym stole jak i również przy innych okazjach. Jej charakterystyczny kształt sprawdzi się także przy wystroju sali, restauracji, domu. Można ją umieścić na świątecznym stole w towarzystwie innych atrakcyjnych dekoracji. Precyzyjnie wykonane ozdoby mogą być pokryte matowym bądź też połyskliwym wykończeniem. W każdym wariancie prezentują się one bardzo okazale i nowocześnie.

Świeczki w kształcie kuli bardzo popularnym dodatkiem na weselnych przyjęciach

Świece kule w wersji metalicznej są połyskliwe, doskonale prezentują się na fotografii oraz mogą stanowić spójną całość z pozostałymi kompozycjami florystycznymi znajdującymi się na weselnym stole. Warto dodać, że tego typu produkty można umieścić także na ozdobnej podstawce, która będzie okazale eksponować świeczki kule. Wiele osób poszukujących ciekawych inspiracji jeśli chodzi o wystrój przyjęcia okolicznościowego zastanawia się w jaki sposób jeszcze można wyeksponować te produkty. W tym celu można na tacę dołożyć gałązkę świerkową, kamienie ozdobne, muszle a także piasek w ozdobnym pudełku. Bardzo modne jest także łączenie tych ozdób z korą drzewa oraz innymi ciekawymi elementami.

W jaki sposób wyeksponować eleganckie dekoracje w pomieszczeniu?

Matowe świece kule, które produkowane są w odcieniach pastelowych idealnie sprawdzą się w czasie organizacji najróżniejszych uroczystości, między innymi ślubów i wesel. Wprowadzają one ekskluzywny, niezwykle dostojny klimat. Zarówno metaliczne, perłowe jak i matowe akcesoria dekoracyjne można umieścić w dowolnym miejscu na przyjęciu, między innymi na parapecie, stole, w toalecie, przed głównym wejściem oraz na centralnym świeczniku.

Modne świece idealne do każdej aranżacji

Eleganckie, ozdobne świece kule oferowane są w bogatej kolorystyce, dzięki czemu można je dopasować do każdej aranżacji, do każdego koloru ściany zarówno tego klasycznego jak i bardziej oryginalnego. Świeczki kule można dopasować do otaczających dekoracji i aranżacji, co ważne można je idealnie zestawić ze stylem glamour i nowoczesnym. Warto dodać, że wyżej wymienione dekoracyjne akcesoria można także dopasować do klimatu rustykalnego, który jest obecnie na topie i w trendach ślubnych. Ozdoby te są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w wielu miejscach i okolicznościach.